Drugie miejsce Młodzików w Poczesnej

W minioną Niedzielę Klub Sportowy Olimpia był organizatorem VI edycji halowego turnieju młodzików gdzie rywalizowano o Puchar Wójta Gminy Poczesna.
W turnieju wystąpiło 10 zespołów z okręgu częstochowskiego: Skra Częstochowa, Orlik Blachownia, Czarni Starcza, Sokół Olsztyn, Beniaminek Częstochowa, Stradom Częstochowa, AS Przystajń, UKS Raków Częstochowa oraz dwie drużyny Olimpii Huta Stara.
Zwycięzcą turnieju zostali gospodarze imprezy pokonując w finale naszego Orlika Blachownia 2:0. Do bardzo ciekawego pojedynku doszło w półfinale gdzie zespół Orlików Olimpii młodszy o 2 lata rywalizował z młodzikami, niedużo brakowało a doszłoby do olbrzymiej sensacji gdzie młodszy zespół o 2 lata bez porażki w turnieju mógł zagrać w Finale! Jednak po rzutach karnych lepsi okazali się starsi koledzy.

 

 

Dwie nagrody indywidualne trafiły do zawodników najmłodszej drużyny Olimpii: królem strzelców z sześcioma trafieniami został Maksymilian Sałata,a najlepszym bramkarzem według trenerów wybrano Rajczyka Bartosza. Statuetka za najlepszego zawodnika trafiła w ręce zawodnika Orlika Blachownia Kabały Filipa.

 


 

 

Skład Orlika:

Przeździecki Filip, Kabała Filip, Borowiecki Jakub, Zięba Maciej, Ratajczak Damian, Lesniak Dominik, Skupień Oliwier, Trzciński Daniel, Staśkiewicz Maciej

Trener: Majczyna Przemysław

 

 

Wyniki Turnieju:

 

MECZE GRUPOWE:

 

I KOLEJKA 
UKS Raków Cz-wa : KS Stradom Cz-wa         1-1
Czarni Starcza : KS Olimpia 2008                    1-3
PAUZA : AS Przystajń
KS Skra Cz-wa : Beniaminek Cz-wa                2-3
Sokół Olsztyn : KS Olimpia I                             0-0 
PAUZA : Orlik Blachownia

 


II KOLEJKA 
KS Stradom Cz-wa : AS Przystajń                    3-0
UKS Raków Cz-wa : Czarni Starcza                 3-0
PAUZA : KS Olimpia II
Beniaminek Cz-wa : Orlik Blachownia              3-4
KS Skra Cz-wa : Sokół Olsztyn                         0-1
PAUZA : KS Olimpia I

 


III KOLEJKA 
AS Przystajń : KS Olimpia II                              2-2
Czarni Starcza : KS Stradom Cz-wa                  0-6
PAUZA : UKS Raków Cz-wa
Orlik Blachownia : KS Olimpia I                         1-3
Sokół Olsztyn : Beniaminek Cz-wa                    0-0
PAUZA : KS Skra Cz-wa

 


IV KOLEJKA 
UKS Raków Cz-wa : AS Przystajń                    3-0
KS Stradom Cz-wa : KS Olimpia II                   1-1
PAUZA : Czarni Starcza
KS Skra Cz-wa : Orlik Blachownia                    2-2
Beniaminek Cz-wa : KS Olimpia I                     1-2
PAUZA : Sokół Olsztyn

 


V KOLEJKA 
AS Przystajń : Czarni Starcza                           1-0
KS Olimpia II : UKS Raków Cz-wa                    2-2
PAUZA : KS Stradom Cz-wa
Orlik Blachownia : Sokół Olsztyn                      1-2
KS Olimpia I : KS Skra Cz-wa                           3-0
PAUZA : Beniaminek Cz-wa



FAZA PUCHAROWA 


ĆWIERĆFINAŁY 
UKS Raków-Orlik Blachownia                           0-0       k. 0-2
KS Olimpia 2008-Sokół Olsztyn                        1-1       k. 1-0


MECZ O 9 MIEJSCE 
Czarni Starcza -Skra Cz-wa                              1-0


MECZ O 7 MIEJSCE 
AS Przystajń-Beniaminek                                  0-2


MECZ O 5 MIEJSCE 
UKS Raków-Sokół Olsztyn                                2-3


POŁFINAŁY 
KS Stradom-Orlik Blachownia                           0-1
KS Olimpia-KS Olimpia 2008                            1-1       k. 2-0


MECZ O 3 MIEJSCE 
KS Olimpia 2008-KS Stradom                           1-3


FINAŁ 
KS Olimpia-Orlik Blachownia                             2-0