Niedziela 18 luty - ,,Zima Orlik Cup 2018 - rocznik 2006-2007

Dzień po turnieju dla trampkarzy w niedzielę 18 lutego, odbędzie się trzeci turniej z Cyklu IX Ogólnopolskich Turniejów Piłki Nożnej Halowej ,,Zima Orlik Cup 2018" dla rocznika 2006/2007, organizowany przez Nasz klub. Współorganizatorem turnieju jest Ośrodek Sportu i Rekreacji w Blachowni. Honorowy patronat nad Turniejem objęły władze miasta Burmistrz oraz Rada Miejska w Blachowni.

 

 

 

 

W turnieju wystąpi osiem zespołów, które będą rywalizowały o miejsca.

Uroczyste otwarcie godz.8.45. Mecze turniejowe godz.9.00-14.50. Wręczenie nagród godz.14.55. 

 

 

 

Patronat medialny nad Turniejem sprawuje portal sportowy - cz-pilka.pl oraz astar.czest.pl

 

        

 

 

W turnieju wystąpią drużyny: 

1. Orlik Blachownia 

2. Beniaminek Częstochowa

3. Herkules Kochanowice

4. Akademia Sportu Przystajń

5. Rybak Ciasna

6. Stradom Częstochowa

7. Sokół Wręczyca I

8. Sokół Wręczyca II

                                         

 

Zapraszamy serdecznie kibiców piłki nożnej do kibicowania wszystkim uczestnikom.

 

 

HARMONOGRAM TURNIEJU 

 

 

Gr.  A

1. Sokół Wręczyca I

2. Stradom Częstochowa

3. Beniaminek Częstochowa

4. Herkules Kochanowice

 

 

godz.9.00-9.15                      Sokół I-Stradom                                 :          

godz.9.17-9.32                      Beniaminek-Herkules                         :

 

godz.10.08-10.23                  Stradom-Beniaminek                         :

godz.10.25-10.40                  Herkules-Sokół I                                :

 

godz.11.16-11.31                   Sokół I-Beniaminek                            :

godz.11.33-11.48                   Herkules-Stradom                              :

 

 

Gr.  B

1. Rybak Ciasna

2. Orlik Blachownia

3. Sokół Wręczyca II

4. Akademia Sportu Przystajń

 

 

godz.9.34-9.49                       Rybak-Orlik                                       :          

godz.9.51-10.06                     Sokół II-Przystajń                              :

 

godz.10.42-10.57                   Orlik-Sokół II                                      :

godz.10.59-11.14                   Przystajń-Rybak                                 :

 

godz.11.50-12.05                   Rybak-Sokół II                                    :

godz.12.07-12.22                   Przystajń-Orlik                                    :

 

 

GRUPA SREBRNA

 

godz.12.34-12.49                   A3................-B4................                :

godz.12.51-13.06                   A4................-B3................                :

 

godz.13.42-13.57                   A3................-B3................                :

godz.13.59-14.14                   A4................-B4................                :

 

 

GRUPA ZŁOTA

 

godz.13.08-13.23                   A1................-B2................                :

godz.13.25-13.40                   A2................-B1................                :

 

godz.14.16-14.31                   A1................-B1................                :

godz.14.33-14.48                   A2................-A2................                :