Orlicy sparingowo z Lotem

W piątek mecz ligowy a już w sobotę mecz towarzyski z zespołem Lotu Konopiska rocznik 2011/2012 rozegrali Orlicy rocznik 2010 trenera Lankamera. Spotkanie miało czysto szkoleniowy charakter i możliwość nauki naszych młodych zawodników. Zważywszy na młodszy rocznik naszego rywala zespół Orlika grał o jednego zawodnika mniej w polu a trener Lankamer nakazał zadania do realizacji swoim zawodnikom m.in. wszystkie akcje miały rozpoczynać się od bramkarza i od własnej połowy. Gra dała sporo materiału do analizy dla trenera oraz bogate doświadczenie dla naszych zawodników. W spotkaniu padło sporo bramek i to cieszy bo akcje bardzo często kończyło się strzałami na bramkę rywala. Na koniec meczu obie drużyny strzelały rzuty karne. Trenerowi Andrzejowi Cieślakowi i drużynie Lotu dziękujemy za grę.

 

 

Skład Orlika:

Pawlikowski Paweł, Lach Filip, Kusiński Bartosz, Kmieć Batrosz, Szostak Adam, Rokosa Jan, Góździk Kacper, Ryś Maciej, Jafra Bartosz, Kołaczyk Igor, Kwasek Nikolas

Trener: Lankamer Piotr