SENIORZY KLASA A  GR.I

 

Rozgrywki w sezonie 2017/2018 - runda wiosenna

 

Kolejka nr 14
2018-04-24/16:00 MARATON WALEŃCZÓW - ZNICZ KŁOBUCK 14:00
2018-05-01/17:00 SOKÓŁ WRĘCZYCA - ALKAS ALEKSANDRIA 2:4
2018-04-30/17:30 LISWARTA POPÓW - ORLIK BLACHOWNIA 3:2
2018-05-01/17:00 LISWARTA KRZEPICE - PŁOMIEŃ CZARNY LAS 2:1
2018-05-01/17:00 GROM MIEDŹNO - OKSZA ŁOBODNO 2:1
2018-05-01/17:00 GROM CYKARZEW - JUNIOR SZARLEJKA 5:1
2018-05-01/17:00 BŁĘKITNI LIBIDZA - NAPRZÓD OSTROWY 3:2
Kolejka nr 15
2018-03-31/11:00 BŁĘKITNI LIBIDZA - MARATON WALEŃCZÓW 3:1
2018-03-31/11:00 ORLIK BLACHOWNIA - SOKÓŁ WRĘCZYCA 0:2
2018-03-31/16:00 NAPRZÓD OSTROWY - GROM CYKARZEW 0:5
2018-03-31/16:00 JUNIOR SZARLEJKA - GROM MIEDŹNO 1:2
2018-03-31/16:00 OKSZA ŁOBODNO - LISWARTA KRZEPICE 3:3
2018-03-31/16:00 PŁOMIEŃ CZARNY LAS - LISWARTA POPÓW 3:1
2018-03-31/16:00 ALKAS ALEKSANDRIA - ZNICZ KŁOBUCK 0:9
Kolejka nr 16
2018-04-07/16:00 MARATON WALEŃCZÓW - ALKAS ALEKSANDRIA 1:3
2018-04-07/16:00 ZNICZ KŁOBUCK - ORLIK BLACHOWNIA 2:0
2018-04-07/16:00 SOKÓŁ WRĘCZYCA - PŁOMIEŃ CZARNY LAS 0;1
2018-04-07/16:00 LISWARTA POPÓW - OKSZA ŁOBODNO 0;4
2018-04-07/16:00 LISWARTA KRZEPICE - JUNIOR SZARLEJKA 1:1
2018-04-07/16:00 GROM MIEDŹNO - NAPRZÓD OSTROWY 0:1
2018-04-07/16:00 GROM CYKARZEW - BŁĘKITNI LIBIDZA 2:3
Kolejka nr 17
2018-04-14/11:00 BŁĘKITNI LIBIDZA - GROM MIEDŹNO 2:0
2018-04-14/16:00 GROM CYKARZEW - MARATON WALEŃCZÓW 3:1
2018-04-14/16:00 NAPRZÓD OSTROWY - LISWARTA KRZEPICE 1:4
2018-04-14/16:00 JUNIOR SZARLEJKA - LISWARTA POPÓW 0:1
2018-04-14/16:00 OKSZA ŁOBODNO - SOKÓŁ WRĘCZYCA 3:0
2018-04-14/16:00 PŁOMIEŃ CZARNY LAS - ZNICZ KŁOBUCK 0:4
2018-04-14/16:00 ORLIK BLACHOWNIA - ALKAS ALEKSANDRIA 0:1
Kolejka nr 18
2018-04-21/17:00 MARATON WALEŃCZÓW - ORLIK BLACHOWNIA 1:5
2018-04-21/17:00 ALKAS ALEKSANDRIA - PŁOMIEŃ CZARNY LAS 1:0
2018-04-21/17:00 ZNICZ KŁOBUCK - OKSZA ŁOBODNO 5:0
2018-04-21/17:00 SOKÓŁ WRĘCZYCA - JUNIOR SZARLEJKA 0:0
2018-04-21/17:00 LISWARTA POPÓW - NAPRZÓD OSTROWY 1:5
2018-04-21/17:00 LISWARTA KRZEPICE - BŁĘKITNI LIBIDZA 1:0
2018-04-21/17:00 GROM MIEDŹNO - GROM CYKARZEW 6:2
Kolejka nr 19
2018-04-28/17:00 GROM MIEDŹNO - MARATON WALEŃCZÓW 5:1
2018-04-28/17:00 GROM CYKARZEW - LISWARTA KRZEPICE 2:1
2018-04-28/17:00 BŁĘKITNI LIBIDZA - LISWARTA POPÓW 8:1
2018-04-28/17:00 NAPRZÓD OSTROWY - SOKÓŁ WRĘCZYCA 1:2
2018-04-28/17:00 JUNIOR SZARLEJKA - ZNICZ KŁOBUCK 0:8
2018-04-28/17:00 OKSZA ŁOBODNO - ALKAS ALEKSANDRIA 4:2
2018-04-28/11:00 PŁOMIEŃ CZARNY LAS - ORLIK BLACHOWNIA 3:4
Kolejka nr 20
2018-05-05/11:00 ZNICZ KŁOBUCK - NAPRZÓD OSTROWY 4:0
2018-05-05/17:00 MARATON WALEŃCZÓW - PŁOMIEŃ CZARNY LAS 4:6
2018-05-05/17:00 ORLIK BLACHOWNIA - OKSZA ŁOBODNO 3:1
2018-05-05/17:00 ALKAS ALEKSANDRIA - JUNIOR SZARLEJKA 1:1
2018-05-05/17:00 SOKÓŁ WRĘCZYCA - BŁĘKITNI LIBIDZA 2:3
2018-05-05/17:00 LISWARTA POPÓW - GROM CYKARZEW 4:1
2018-05-05/17:00 LISWARTA KRZEPICE - GROM MIEDŹNO 3:0
Kolejka nr 21
2018-05-12/17:00 LISWARTA KRZEPICE - MARATON WALEŃCZÓW 9:0
2018-05-12/17:00 GROM MIEDŹNO - LISWARTA POPÓW 1:1
2018-05-12/17:00 GROM CYKARZEW - SOKÓŁ WRĘCZYCA 5;2
2018-05-12/17:00 BŁĘKITNI LIBIDZA - ZNICZ KŁOBUCK 0:6
2018-05-12/17:00 NAPRZÓD OSTROWY - ALKAS ALEKSANDRIA 4:1
2018-05-12/17:00 JUNIOR SZARLEJKA - ORLIK BLACHOWNIA 0:3
2018-05-12/17:00 OKSZA ŁOBODNO - PŁOMIEŃ CZARNY LAS 2:1
Kolejka nr 22
2018-05-19/17:00 MARATON WALEŃCZÓW - OKSZA ŁOBODNO 0:6
2018-05-19/17:00 PŁOMIEŃ CZARNY LAS - JUNIOR SZARLEJKA 3:0
2018-05-19/17:00 ORLIK BLACHOWNIA - NAPRZÓD OSTROWY 4:0
2018-05-19/17:00 ALKAS ALEKSANDRIA - BŁĘKITNI LIBIDZA 1:3
2018-05-19/17:00 ZNICZ KŁOBUCK - GROM CYKARZEW 8:0
2018-05-19/17:00 SOKÓŁ WRĘCZYCA - GROM MIEDŹNO 4:0
2018-05-19/17:00 LISWARTA POPÓW - LISWARTA KRZEPICE 0:4
Kolejka nr 23
2018-05-26/17:00 LISWARTA POPÓW - MARATON WALEŃCZÓW -:-
2018-05-26/17:00 LISWARTA KRZEPICE - SOKÓŁ WRĘCZYCA -:-
2018-05-26/17:00 GROM MIEDŹNO - ZNICZ KŁOBUCK -:-
2018-05-26/17:00 GROM CYKARZEW - ALKAS ALEKSANDRIA -:-
2018-05-26/17:00 BŁĘKITNI LIBIDZA - ORLIK BLACHOWNIA -:-
2018-05-26/17:00 NAPRZÓD OSTROWY - PŁOMIEŃ CZARNY LAS -:-
2018-05-26/17:00 JUNIOR SZARLEJKA - OKSZA ŁOBODNO -:-
Kolejka nr 24
2018-06-02/17:30 MARATON WALEŃCZÓW - JUNIOR SZARLEJKA -:-
2018-06-02/17:30 OKSZA ŁOBODNO - NAPRZÓD OSTROWY -:-
2018-06-02/17:30 PŁOMIEŃ CZARNY LAS - BŁĘKITNI LIBIDZA -:-
2018-06-02/17:30 ORLIK BLACHOWNIA - GROM CYKARZEW -:-
2018-06-02/17:30 ALKAS ALEKSANDRIA - GROM MIEDŹNO -:-
2018-06-02/17:30 ZNICZ KŁOBUCK - LISWARTA KRZEPICE -:-
2018-06-02/17:30 SOKÓŁ WRĘCZYCA - LISWARTA POPÓW -:-
Kolejka nr 25
2018-06-09/17:30 SOKÓŁ WRĘCZYCA - MARATON WALEŃCZÓW -:-
2018-06-09/17:30 LISWARTA POPÓW - ZNICZ KŁOBUCK -:-
2018-06-09/17:30 LISWARTA KRZEPICE - ALKAS ALEKSANDRIA -:-
2018-06-09/17:30 GROM MIEDŹNO - ORLIK BLACHOWNIA -:-
2018-06-09/17:30 GROM CYKARZEW - PŁOMIEŃ CZARNY LAS -:-
2018-06-09/17:30 BŁĘKITNI LIBIDZA - OKSZA ŁOBODNO -:-
2018-06-09/17:30 NAPRZÓD OSTROWY - JUNIOR SZARLEJKA -:-
Kolejka nr 26
2018-06-16/17:30 MARATON WALEŃCZÓW - NAPRZÓD OSTROWY -:-
2018-06-16/17:30 JUNIOR SZARLEJKA - BŁĘKITNI LIBIDZA -:-
2018-06-16/17:30 OKSZA ŁOBODNO - GROM CYKARZEW -:-
2018-06-16/17:30 PŁOMIEŃ CZARNY LAS - GROM MIEDŹNO -:-
2018-06-16/17:30 ORLIK BLACHOWNIA - LISWARTA KRZEPICE -:-
2018-06-16/17:30 ALKAS ALEKSANDRIA - LISWARTA POPÓW -:-
2018-06-16/17:30 ZNICZ KŁOBUCK - SOKÓŁ WRĘCZYCA -:-

 

 

 

Rozgrywki w sezonie 2017/2018 - runda jesienna

 

Kolejka nr 1

2017-08-19/11:00 ZNICZ KŁOBUCK - MARATON WALEŃCZÓW 8:0
2017-08-19/17:00 ORLIK BLACHOWNIA - LISWARTA POPÓW 0:0
2017-08-19/17:00 PŁOMIEŃ CZARNY LAS - LISWARTA KRZEPICE 1:3
2017-08-19/17:00 OKSZA ŁOBODNO - GROM MIEDŹNO 7:0
2017-08-19/17:00 JUNIOR SZARLEJKA - GROM CYKARZEW 0:1
2017-08-19/17:00 NAPRZÓD OSTROWY - BŁĘKITNI LIBIDZA 0:3vo
2017-08-20/17:00 ALKAS ALEKSANDRIA - SOKÓŁ WRĘCZYCA 0:1
Kolejka nr 2
2017-08-26/14:30 ZNICZ KŁOBUCK - ALKAS ALEKSANDRIA 11:0
2017-08-26/17:00 MARATON WALEŃCZÓW - BŁĘKITNI LIBIDZA 1:4
2017-08-26/17:00 GROM MIEDŹNO - JUNIOR SZARLEJKA 3:4
2017-08-26/17:00 LISWARTA KRZEPICE - OKSZA ŁOBODNO 3:0
2017-08-26/17:00 SOKÓŁ WRĘCZYCA - ORLIK BLACHOWNIA 1:1
2017-08-27/11:00 GROM CYKARZEW - NAPRZÓD OSTROWY 5:0
2017-08-27/17:00 LISWARTA POPÓW - PŁOMIEŃ CZARNY LAS 2:3
Kolejka nr 3
2017-09-02/17:00 ALKAS ALEKSANDRIA - MARATON WALEŃCZÓW 3:1
2017-09-03/17:00 ORLIK BLACHOWNIA - ZNICZ KŁOBUCK 0:7
2017-09-02/17:00 PŁOMIEŃ CZARNY LAS - SOKÓŁ WRĘCZYCA 4:1
2017-09-02/17:00 OKSZA ŁOBODNO - LISWARTA POPÓW 4:0
2017-09-02/17:00 JUNIOR SZARLEJKA - LISWARTA KRZEPICE 2:1
2017-09-02/17:00 NAPRZÓD OSTROWY - GROM MIEDŹNO 4:2
2017-09-02/17:00 BŁĘKITNI LIBIDZA - GROM CYKARZEW 4:1
Kolejka nr 4
2017-09-09/17:00 MARATON WALEŃCZÓW - GROM CYKARZEW 0:4
2017-09-09/17:00 GROM MIEDŹNO - BŁĘKITNI LIBIDZA 2:1
2017-09-09/17:00 LISWARTA KRZEPICE - NAPRZÓD OSTROWY 3:2
2017-09-09/17:00 LISWARTA POPÓW - JUNIOR SZARLEJKA 3;2
2017-09-09/17:00 SOKÓŁ WRĘCZYCA - OKSZA ŁOBODNO 0;3
2017-09-09/17:00 ZNICZ KŁOBUCK - PŁOMIEŃ CZARNY LAS 4:2
2017-09-09/17:00 ALKAS ALEKSANDRIA - ORLIK BLACHOWNIA 1:3
Kolejka nr 5
2017-09-16/16:30 ORLIK BLACHOWNIA - MARATON WALEŃCZÓW 6:0
2017-09-16/16:30 PŁOMIEŃ CZARNY LAS - ALKAS ALEKSANDRIA 4:0
2017-09-16/16:30 OKSZA ŁOBODNO - ZNICZ KŁOBUCK 0:3
2017-09-16/16:30 JUNIOR SZARLEJKA - SOKÓŁ WRĘCZYCA 2:4
2017-09-16/16:30 NAPRZÓD OSTROWY - LISWARTA POPÓW 2:1
2017-09-16/16:30 BŁĘKITNI LIBIDZA - LISWARTA KRZEPICE 3:2
2017-09-16/16:30 GROM CYKARZEW - GROM MIEDŹNO 1:0
Kolejka nr 6
2017-09-23/16:30 MARATON WALEŃCZÓW - GROM MIEDŹNO 0:4
2017-09-23/16:30 LISWARTA KRZEPICE - GROM CYKARZEW 8:1
2017-09-23/16:30 LISWARTA POPÓW - BŁĘKITNI LIBIDZA 1:1
2017-09-23/16:30 SOKÓŁ WRĘCZYCA - NAPRZÓD OSTROWY 6:3
2017-09-23/16:30 ZNICZ KŁOBUCK - JUNIOR SZARLEJKA 10:1
2017-09-23/16:30 ALKAS ALEKSANDRIA - OKSZA ŁOBODNO 0:5
2017-09-23/16:30 ORLIK BLACHOWNIA - PŁOMIEŃ CZARNY LAS 1:0
Kolejka nr 7
2017-09-30/16:00 PŁOMIEŃ CZARNY LAS - MARATON WALEŃCZÓW 5:1
2017-09-30/16:00 OKSZA ŁOBODNO - ORLIK BLACHOWNIA 7:3
2017-09-30/16:00 JUNIOR SZARLEJKA - ALKAS ALEKSANDRIA 3:1
2017-09-30/16:00 NAPRZÓD OSTROWY - ZNICZ KŁOBUCK 0:7
2017-09-30/16:00 BŁĘKITNI LIBIDZA - SOKÓŁ WRĘCZYCA 8:1
2017-09-30/16:00 GROM CYKARZEW - LISWARTA POPÓW 3:1
2017-09-30/16:00 GROM MIEDŹNO - LISWARTA KRZEPICE 2:0
Kolejka nr 8
2017-10-07/15:30 MARATON WALEŃCZÓW - LISWARTA KRZEPICE 1:5
2017-10-07/15:30 LISWARTA POPÓW - GROM MIEDŹNO 3:1
2017-10-07/15:30 SOKÓŁ WRĘCZYCA - GROM CYKARZEW 5:0
2017-10-07/15:30 ZNICZ KŁOBUCK - BŁĘKITNI LIBIDZA 8:0
2017-10-07/15:30 ALKAS ALEKSANDRIA - NAPRZÓD OSTROWY 0:4
2017-10-07/15:30 ORLIK BLACHOWNIA - JUNIOR SZARLEJKA 3:1
2017-10-07/15:30 PŁOMIEŃ CZARNY LAS - OKSZA ŁOBODNO 1:2
Kolejka nr 9
2017-10-14/15:00 OKSZA ŁOBODNO - MARATON WALEŃCZÓW 7:1
2017-10-14/15:00 JUNIOR SZARLEJKA - PŁOMIEŃ CZARNY LAS 2:5
2017-10-14/15:00 NAPRZÓD OSTROWY - ORLIK BLACHOWNIA 2:0
2017-10-14/15:00 BŁĘKITNI LIBIDZA - ALKAS ALEKSANDRIA 5:2
2017-10-14/15:00 GROM CYKARZEW - ZNICZ KŁOBUCK 0:6
2017-10-14/15:00 GROM MIEDŹNO - SOKÓŁ WRĘCZYCA 0:2
2017-10-14/15:00 LISWARTA KRZEPICE - LISWARTA POPÓW 5:0
Kolejka nr 10
2017-10-21/14:30 MARATON WALEŃCZÓW - LISWARTA POPÓW 0:5
2017-10-21/14:30 SOKÓŁ WRĘCZYCA - LISWARTA KRZEPICE 1:2
2017-10-21/14:30 ZNICZ KŁOBUCK - GROM MIEDŹNO 7:0
2017-10-21/14:30 ALKAS ALEKSANDRIA - GROM CYKARZEW 2:1
2017-10-21/14:30 ORLIK BLACHOWNIA - BŁĘKITNI LIBIDZA 2:2
2017-10-21/14:30 PŁOMIEŃ CZARNY LAS - NAPRZÓD OSTROWY 2:1
2017-10-21/14:30 OKSZA ŁOBODNO - JUNIOR SZARLEJKA 3:0
Kolejka nr 11
2017-10-28/14:00 JUNIOR SZARLEJKA - MARATON WALEŃCZÓW 2:2
2017-10-28/14:00 NAPRZÓD OSTROWY - OKSZA ŁOBODNO 0:2
2017-10-28/14:00 BŁĘKITNI LIBIDZA - PŁOMIEŃ CZARNY LAS 1:5
2017-10-28/14:00 GROM CYKARZEW - ORLIK BLACHOWNIA 2:1
2017-10-28/14:00 GROM MIEDŹNO - ALKAS ALEKSANDRIA 5;2
2017-10-28/14:00 LISWARTA KRZEPICE - ZNICZ KŁOBUCK 0:3
2017-10-28/14:00 LISWARTA POPÓW - SOKÓŁ WRĘCZYCA 3:1
Kolejka nr 12
2017-11-04/13:30 MARATON WALEŃCZÓW - SOKÓŁ WRĘCZYCA 1:9
2017-11-04/13:30 ZNICZ KŁOBUCK - LISWARTA POPÓW 7:0
2017-11-04/13:30 ALKAS ALEKSANDRIA - LISWARTA KRZEPICE 0:3
2017-11-04/13:30 ORLIK BLACHOWNIA - GROM MIEDŹNO 4:3
2017-11-04/13:30 PŁOMIEŃ CZARNY LAS - GROM CYKARZEW 2:0
2017-11-04/13:30 OKSZA ŁOBODNO - BŁĘKITNI LIBIDZA 1;1
2017-11-04/13:30 JUNIOR SZARLEJKA - NAPRZÓD OSTROWY 0;1
Kolejka nr 13
2017-11-11/13:00 NAPRZÓD OSTROWY - MARATON WALEŃCZÓW 5:1
2017-11-11/13:00 BŁĘKITNI LIBIDZA - JUNIOR SZARLEJKA 2:0
2017-11-11/13:00 GROM CYKARZEW - OKSZA ŁOBODNO 1:0
2017-11-11/13:00 GROM MIEDŹNO - PŁOMIEŃ CZARNY LAS 0:2
2017-11-11/13:00 LISWARTA KRZEPICE - ORLIK BLACHOWNIA 2:0
2017-11-11/13:00 LISWARTA POPÓW - ALKAS ALEKSANDRIA 6:1
2017-11-11/13:00 SOKÓŁ WRĘCZYCA - ZNICZ KŁOBUCK 0:3