Archiwum !

Archiwum zawiera wszystkie artykuły do dnia 31.12.2018 roku.

Wyjazdowe spotkanie do Żarek dla naszych trampkarzy zakończyło się wysoką porażką. Pomimo tego i tak dziękujemy drużynie za ambitną walkę pomimo przeciwności jakie dopadły drużynę (liczne urazy lub kontuzje zdziesiątkowały i tak wąską kadrę). Drużyna Zielonych jest zaliczana do jednych z faworytów rozgrywek i dlatego było wiadomo, że spotkanie będzie bardzo ciężkie. Po pierwszej połowie przegrywaliśmy 1:4. Bramkę dla Orlika strzelił w 25' Fronczak. Dobrze w bramce spisywał się Gucik a drugi bramkarz Wolski z konieczności musiał wspierać kolegów z pola. W drugiej połowie z upływem czasu zarysowywała się co raz większa przewaga gospodarzy, którzy w tej połowie dorzucili jeszcze siedem goli. Gorycz porażki trzeba przełknąć i grać dalej ponieważ nie jeden zespół przy takim rywalu dozna takiego wyniku. Miejmy nadzieję iż na następny mecz stan kadrowy się poprawi i z każdym meczem będziemy mieli więcej zawodników do gry.

Zieloni Żarki - Orlik Blachownia  11:1 (4:1)