Archiwum !

Archiwum zawiera wszystkie artykuły do dnia 31.12.2018 roku.


Kolejny turniej Ligi Młodych Talencików odbył sie na obiekcie OSiR-u w Blachowni. Na czterech boiskach rywalizowało osiem drużyn z pięciu klubów. Trzy z nich wystawiły po dwie drużyny - Orlik Blachownia, Znicz Kłobuck oraz Ajaks Częstochowa, grały także Sokół Wręczyca i Naprzód Ostrowy. Przed zawodnikami i zawodniczkami było prawie 100 minut grania. Ekipy zostały podzielone na dwie grupy czterozespołowe a rywalizacja toczyła się mecz i rewanż. 

Dobrze w konfrontacji z rywalami zagrały nasze obie ekipy i nie patrzymy tu na osiągnięte wyniki lecz na grę, która wygląda co raz lepiej a poziom umiejętności poszczególnych zawodników widać że wzrasta.

Gra jest co raz bardziej dojrzalsza i przemyślana, choć tak naprawdę u takich ośmiolatków najbardziej cieszy ich zadowolenie z gry, pojedynki jeden na jeden oraz zdobywane gole. 

A to w grze naszych pociech jest widoczne.

 

Skład Orlika:

Pawlikowski Paweł, Sienkiewicz Jan, Bugaj Nicola, Pawlak Oskar, Haładaj Szymon, Kmieć Bartosz, Pasieka Łukasz, Góździk Kacper, Sowa Mikołaj, Rokosa Jan, Ziętal Adam, Morga Oliwia, Kwasek Nikolas, Bartyzel Patrycja, Szostak Adam

Trener: Lankamer Piotr

 

 

Wyniki:

Orlik I - Ajaks I  3:1

Orlik I - Sokół   1:2

Orlik I - Znicz I  4:3

Orlik I - Ajaks I  4:3

Orlik I - Sokół   3:1

Orlik I - Znicz I  3:2

 

Orlik II - Ajaks II  1:4

Orlik II - Naprzód 3:3

Orlik II - Znicz II   4:4

Orlik II - Ajaks II   3:5

Orlik II - Naprzód 4:4

Orlik II - Znicz II   3:4