Archiwum !

Archiwum zawiera wszystkie artykuły do dnia 31.12.2018 roku.

Najgoszry mecz OKSZY  w  tym sezonie = porażka z Orlikiem!

W rozgrywanym wczoraj (13.09) meczu drużyna OKSZY uległa w meczu wyjazdowym drużynie Orlika Blachownia 4:1(2:0). Gra naszej drużyny od samego początku pozostawiała wiele do życzenia. Proste błędy w każdej formacji naszego zespołu począwszy od bramkarza aż po napastnika musiały dać rywalom OKSZY trzy punkty. Tak słabego spotkania nasza drużyna jeszcze w tym sezonie nie rozegrała. Jedyną bramkę dla naszego zespołu zdobył Przemysław Zakrzewski.

Jak co tydzień po każdej kolejce ligowej, podsumowanie całej kolejki oraz meczu naszej drużyny ukazał się na stronie Gromu Miedźno.

Orlik Blachownia – Oksza Łobodno 4:1 (2:0)

Bramki: Przemysław Majczyna 20”, 43”, Wojciech Turek 49”, Grzegorz Kędzierski 87” - Przemysław Zakrzewski 51”

Spotkanie z Okszą Orlik zagrał po profesorsku mając cały mecz kontrolę nad jego przebiegiem. Oksza ograniczała się głównie do dalekich podań w stronę swoich napastników. W pierwszej części spotkania dwukrotnie piłkę w siatce przyjezdnych umieścił Przemysław Majczyna, król strzelców rozgrywek w Klasie B, grupa I /21 bramek/. Druga część spotkania to kolejna bramka Orlika, tym razem jej autorem został Wojciech Turek. Oksza odpowiedziała bramką Przemysława Zakrzewskiego dwie minuty po bramce dla Orlika, który wykorzystał błąd obrońców. Jak się okazało był to jedynie gol honorowy dla gości. Wynik spotkania ustalił na 3 minuty przed jego zakończeniem, Grzegorz Kędzierski. Wynik spotkania mógł być bardziej okazały ale zawiodła skuteczność miejscowej drużyny.

Oksza rozegrała najsłabszy pojedynek w tym sezonie co skrzętnie wykorzystał ambitny beniaminek.