Archiwum !

Archiwum zawiera wszystkie artykuły do dnia 31.12.2018 roku.

Prezentujemy opis spotkania widziany oczami przeciwnika sobotniego meczu seniorów Orlika z Płomieniem.

Tytuł ,,remisowy powrót"

Podziałem punktów zakończyło się spotkanie dwóch A-klasowych beniaminków. Nasz zespół zremisował 1:1 z absolutnym debiutantem na tym szczeblu rozgrywek, Orlikiem Blachownia. Poniżej opis meczu.

Początek spotkania w Blachowni to wyrównana gra obu beniaminków. Pomimo, iż każdy z zespołów dążył do zdobycia gola, to pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowo. W drugiej części spotkania zarysowała się lekka przewaga Orlika, która została udokumentowana bramką w 61. minucie. W tym momencie obudzili się piłkarze z Czarnego Lasu i raz po raz zagrażali bramce gospodarzy. Najbliżej zdobycia gola był zarówno Piotr Bociąga, jak i Łukasz Skrzypczyk, niestety piłka po strzale tego pierwszego z najbliżej odległości nie wpadła do bramki. Natomiast dobitka drugiego...bez komentarza. Na szczęście walka do końca i nieustępliwość całego zespołu zostały nagrodzone. Bramkę na wagę remisu w 81. minucie zdobył kapitan Płomienia Damian Wolski. W końcówce spotkania gospodarze za wszelką cenę starali się wyjść ponownie na prowadzenie, jednak dobrze spisujący się w tym meczu Adrian Morawski nie dopuścił do straty bramki.