Archiwum !

Archiwum zawiera wszystkie artykuły do dnia 31.12.2018 roku.


Młode Orliki rocz.2008/2009 wezmą udział 1 czerwca w turnieju przedszkolaka, którego organizatorem jest Skra Częstochowa.

 

Już 1 czerwca 2014 w Dzień Dziecka w niedzielę, odbędzie się druga odsłona Akademia Przedszkolaka CUP, dla rocznika 2008 i  młodszych. Po raz pierwszy weźmie w niej udział najmłodsza drużyna Orlika Blachownia, prowadzona przez trenera Rafała Kożucha. Turniej odbywać się będzie, na Stolzle Stadionie STO w Częstochowie, gdzie zmierzą się ekipy najmłodszych zawodników  z naszego regionu. Według zamierzeń organizatorów, turniej przyjmie formę zabawy i rodzinnego pikniku, wszystkie drużyny będą zwycięskie gdyż nie będzie prowadzona klasyfikacja. Dla zawodników prócz tradycyjnych meczów przygotowano także atrakcje: dmuchańce, malowanie twarzy, gry i zabawy itd.

W turnieju organizowanym przez Akademię Przedszkolaka KS „Skra” udział weźmie 10 drużyn najmłodszych adeptów piłki nożnej z regionu m.in. Akademia Przedszkolaka Skra Częstochowa, Orzeł Konopiska, APN Raków Częstochowa, Orlik Blachownia, Gwiazda Ruda Śląska, Football Academy Zawiercie.

1.06.2014 Stolzle Stadion STO ul. Loretańska 20  godz. 10:00- 14:30