Archiwum !

Archiwum zawiera wszystkie artykuły do dnia 31.12.2018 roku.

W Piątek 19 września o godz. 17.00 na stadionie przy ul. Limanowskiego Orliki podejmowali miejscowy APN Raków Częstochowa. Mecz zaczął się świetnie dla naszej drużyny ,bo już w pierwszej minucie meczu Marcel Lankamer pokonał bramkarza gospodarzy. W 10 minucie na dwa do zera podwyższa Kacper Lisek. W pierwszej połowie stworzyliśmy sobie wiele dogodnych okazji, ale zabrakło skuteczności. Dobrze zagrała obrona raz po raz rozbijając ataki Rakowa. W drugiej połowie gra wyraźnie się zaostrzyła ,po dwóch groźnie wyglądających faulach Lankamer i Ordon musieli opuścić na chwilę boisko aby dojść do siebie. Bardzo dobry mecz rozegrał Cyprian Ordon który świetnie rozgrywał piłkę w środku pola i obsługiwał naszych napastników. Po stracie bramki na 1-2 nasz zespół ruszył do ataku i strzelał jak na zawołanie. Najpierw strzelił Marcel Lankamer,później Kacper Lisek ,swoją drugą bramkę w lidze zdobywa Kuba Maszewski, a wynik ustala Nikodem Grabarczyk pięknym strzałem z rzutu wolnego. W naszej bramce wspaniale bronił Julek Pyda, który popisał się kilkoma znakomitymi interwencjami i dobrą grą na przedpolu bramkowym. APN Raków Częstochowa - UKS Orlik Blachownia 1-6. Gratulacje

APN Częstochowa - Orlik Blachownia  1:6  (0:2)

0:1 - 1' Lankamer

0:2 - 10' Lisek