Archiwum !

Archiwum zawiera wszystkie artykuły do dnia 31.12.2018 roku.

Bardzo intensywnie swój sezon zaczęły orliki z rocznika 2004-2005, bo po piątkowym meczu z Ajaksem przyszedł wyjazd do Kłobucka. Orlik całkiem nieźle zaczął mecz, bo stworzyliśmy sobie kilka znakomitych sytuacji ,ale zawodziła skuteczność. Kiedy wszyscy spodziewali się bramki dla Orlika to gospodarze strzelili bramkę po jednej z kontr. Strata bramki wyraźnie podrażniła ambicje młodych piłkarzy Orlika którzy z jeszcze większym animuszem zaczęli atakować rywala i na efekty nie trzeba było długo czekać. Pierwszy trafił Marcel Lankamer po indywidualnej akcji, w której minął dwóch obrońców i mocnym strzałem z lewej nogi umieścił piłkę w siatce. Drugi trafił Cyprian Ordon który okazał się najsprytniejszy w podbramkowym zamieszaniu. Trzecia bramka to fantastyczny strzał z rzutu wolnego autorstwa naszego bramkarza Julka Pydy, a czwartą bramkę dokłada Kuba Maszewski precyzyjnym strzałem w "krótki" róg bramkarza. Wynik do przerwy: 1-4. Drugą połowę zaczęliśmy fatalnie, bo zamiast atakować rywala nasza drużyna cofnęła się do głębokiej defensywy. Mieliśmy olbrzymie kłopoty z wyprowadzeniem piłki i z zawiązaniem składnej akcji. Zawodnicy Znicza raz po raz szturmowali naszą bramkę i w krótkim czasie strzelili 3 bramki. Przy wyniku 4-4 do głosu znów doszła nasza drużyna, akcje znów miały polot i co najważniejsze były skuteczne. Najpierw swoją drugą bramkę w tym meczu strzela Marcel Lankamer, później również drugą swoją bramkę strzela Cyprian Ordon, a wynik meczu ustala Kacper Lisek na 4-7. Wspaniały mecz pełen emocji i zasłużone zwycięstwo.Gratulacje.

Znicz Kłobuck - Orlik Blachownia  4:7  (1:4)