Archiwum !

Archiwum zawiera wszystkie artykuły do dnia 31.12.2018 roku.

W pojedynku ligowym z Alkasem Orlicy rocznik 2010 choć wygrali zasłużenie i zdecydowanie, to rozegrali dwie różne połowy. W pierwszej gra wyglądała bardzo dobrze, zawodnicy mądrze rozgrywali piłkę, stwarzali sporo sytuacji bramkowych po których zdobyli aż pięć goli. Przy większej skuteczności i większym kolektywie tych bramek mogłoby być więcej. Jednak za grę można pochwalić cały zespół. W drugiej połowie rywal zaczął śmielej atakować a nasza drużyna co raz bardziej zaczęła im to ułatwiać gdyż większość zawodników zapędzała się pod bramkę Alkasu i brakowało ludzi w liniach obronnych. Rozgrywanie samej piłki juz nie było na takim samym poziomie co w pierwszej części. Więcej było także gry indywidualnej bez oglądania się na innych z drużyny. Wiele okazji bramkowych kończyło się strzałami w bramkarza gości lub strzały mijały światło bramki. Ambitni goście doprowadzili do stanu meczu 5:3. Mogli ten wynik jeszcze bardziej poprawić ale rzut karny doskonale wybronił Pawlikowski. Ostatni cios w tym meczu zadał Kmieć po szybkim i dokładnym wyprowadzeniu piłki przez naszego bramkarza. Orlik wygrał zasłużenie lecz gra mogła wyglądać trochę lepiej.

Orlik Blachownia - Alkas Aleksandria  6:3 (5:1)