Archiwum !

Archiwum zawiera wszystkie artykuły do dnia 31.12.2018 roku.

W ostatnim turnieju nasi podopieczni nie dali szans rywalom i ostatecznie wygrali ligę

4 runda rozgrywek ligowych odbyła się w Golcach tym samym kończąc zmagania młodych piłkarzy.
Zabrało drużyny z Jeziora z powodu problemów kadrowych.
Pierwszy mecz zakończył się pewnym zwycięstwem Pawonkowa nad Golcami (5:0) i zapowiadał ciężki bój z Orlikiem.
Również Orlik pokazał dobrą piłkę gospodarzą wygrywając (7:3).Należy szczególnie pochwalić 2 zawodników: Damiana Ratajczaka, który 4krotnie oszukał bramkarza oraz Jakuba Szostaka który 3 razy znalazł drogę do siatki.
Wszystko miało rozstrzygnąć się w ostatnim meczu.Pomarańczki głodne sukcesu wspięli się na szczyt ligowej tabeli wygrywając ostatecznie 3:2 z Pawonkowem.Bramki strzelali Filip Kabała 2x i Maksymilian Famuła który po dłuższej przerwie znowu jest silnym punktem Orlika.

Orlik Blachownia - Amator Golce  7:3

Orlik Blachownia - Orzeł Pawonków  3:2

Skład:Maciej Swat(c) Daniel Trzciński, Maciej Zięba, Jakub Borowiecki, Daniel Żakowski, Maciej Kasprzyk, Dominika Kasprzyk, Filip Kabała, Maksymilian Famuła, Damian Ratajczak, Seta Adrian,  Jakub Szostak.