Archiwum !

Archiwum zawiera wszystkie artykuły do dnia 31.12.2018 roku.

W trzecim meczu ligowym nasi Orlicy rocznika 2009 udali się na daleki wyjazd do Kruszyny. I pewnie przez tę daleką trasę gdy mecz już trwał nasza drużyna była jeszcze myślami w drodze tracąc w ciągu 18 minut 5 bramek. Pierwsza połowa nie była dobra w wykonaniu podopiecznych trenera Kożucha , choć nie brakowało naszym zawodnikom zaangażowania , popełniali dużo błędów. Po krótkiej przerwie i rozmowie z trenerem Orlik wyszedł na boisko by walczyć o korzystny wynik.

Gra wyglądała dużo lepiej , chłopcy przejmowali więcej piłek w środku boiska , a gospodarze nie mogli skonstruować akcji bramkowych. W ciągu 14 minut hattrickiem popisał się po ładnych strzałach Igor Bącal , a inni nasi chłopcy mogli dołożyć w tej części meczu jeszcze kilka trafień gdyby nie świetne interwencje bramkarza Kmicica i i nie dokładne wykończenie akcji bramkowych. Gospodarze po jednej z dwóch sytuacji w tej części meczu podwyższyli wynik na 6-3 , a Orlikom nie udało się już niestety nic ustrzelić.

Brawo dla chłopców za umiejętność podniesienia po nokaucie w pierwszej części meczu i równorzędną walkę i zaangażowanie do końcowego gwizdka .

Kmicic Kruszyna - Orlik Blachownia  6:3 (5:0)