Archiwum !

Archiwum zawiera wszystkie artykuły do dnia 31.12.2018 roku.

W kolejnym czwartym sparingu, trampkarze Orlika przegrali w Kamienicy Polskiej. W rywalizacji ze starszymi kolegami z Kamienicy (rocznik 2000 i mł), nasi trampkarze zaprezentowali się z dobrej strony. Przez pierwsze dwie tercje ponad 60 minut na boisku trwała wyrównana walka, która zakończyła się rezultatem 5:4 dla gospodarzy. W naszej drużynie na boisku grali przeważnie zawodnicy z podstawowego składu rocznika 2001. Na każdego gola strzelonego przez zespół z Kamienicy nasz zespół odpowiadał szybkim golem. Wszystkie cztery bramki dla Orlika zdobył Lankamer, który trzykrotnie doskonałe podania otrzymywał od Janika. Pomimo dość znacznej absencji starszych zawodników oraz rywalizacji z zespołem starszego rocznika, gra Orlika wyglądała przyzwoicie. Wyróżnić trzeba przede wszystkim dwójkę obrońców Króla i Godlewskiego. W trzeciej i ostatniej tercji trener Lankamer dał pograć więcej młodszym i nowym zawodnikom. Pomimo ambitnej walki nieustrzegli się paru błędów za co przeciwnik ostro skarcił i strzelił cztery gole. Mecz zakończył się wynikiem 9:4 dla gospodarzy.

Kamienica Polska - Orlik Blachownia  9:4  (2:2 3:2 4:0)