Archiwum !

Archiwum zawiera wszystkie artykuły do dnia 31.12.2018 roku.

W rozegranym meczu towarzyskim, zespół młodzików Orlika zremisował 1:1 z UKS Raków Częstochowa.

Mecze naszych młodzików z UKS Raków, który obecnie występuje w lidze makroregionalnej, zawsze stoją na dobrym poziomie i nie inaczej było teraz. Młodzi rakowianie objęli prowadzenie już w 3' meczu. Przez cały mecz walka toczyła się na całym boisku, a obie ekipy grały składną piłkę.  W naszym zespole grali chłopcy z zespołów młodzików starszych i młodszych. W pierwszej połowie żadnej ze stron nie udało się już strzelić bramki. W drugiej połowie tempo meczu nie spadało, obie drużyny stwarzały sobie akcje bramkowe. Po jednym z przejęć piłki grający na obronie Lankamer, przeprowadził solową akcję zakończoną zdobyciem bramki wyrównującej. Mecz zakończył się wynikiem 1:1. Z przekroju całego meczu można być zadowolonym z prezentowanej przez nasz zespół gry.

Orlik Blachownia - UKS Raków Częstochowa   1:1  (0:1)