Archiwum !

Archiwum zawiera wszystkie artykuły do dnia 31.12.2018 roku.

Seniorzy Orlika Blachownia wygrali bardzo ważny mecz z liderem Płomieniem Czarny Las 3:2.

Każda z drużyn wiedziała o jaką stawkę będzie toczył się mecz. Orlik od początku starał się przejąć inicjatywę. Jako pierwsi stworzyli okazje bramkowe jednak gol nie padł. W 28' po żucie rożnym padła bramka dla Płomienia. W 36' gola na remis strzelił Kokot. Kiedy każdy myślał już o przerwie goście po rzucie rożnem objęli ponownie prowadzenie w 42'. W pierwszej połowie mieliśmy kilka okazji po których powinniśmy strzelić gole. Druga połowa zaczęła się w wykonaniu Orlika z wysokiego C, najpierw bramka Szymczyka w 47' a później Majczyny w 69' wyprowadziły nasz zespół na prowadzenie. W dalszej części meczu Orlik uzyskał przewagę i można tylko żałować iż nie wykorzystał wszystkich okazji które sobie stworzył, bo wynik na pewno byłby inny i gra. Okazji było bardzo dużo. W niektórych okazjach Orlika powstrzymywany był przez sędziów, linowych wskazujących na pozycje spalonego , które nie były, a mogły zakończyć się  akcją  bramkową. Goście pod koniec meczu widać że padli z sił pod naszą bramkę starali się przedostać się przez kontry. Końcowy wynik 3:2 jak najbardziej zasłużony i trzy punkty zostały w Blachowni.

Orlik Blachownia - Płomień Czarny Las   3:2  (1:2)