Archiwum !

Archiwum zawiera wszystkie artykuły do dnia 31.12.2018 roku.

Trampkarze Orlika w pierwszym meczu towarzyskim, rozegranym po zakończonych rozgrywkach ligowych wygrali na wyjeździe z Ajaksem Częstochowa 3:2. Mecz rozgrywany był na sztucznej nawierzchni i przy świetle na boisku na Północy w Częstochowie. Gospodarze meczu, zespół Ajaksu Częstochowa rocznik 2002, zalicza się do najlepszych zespołów w okręgu częstochowskim i nie tylko. Na tle rywala nasza drużyna zaprezentowała sie z bardzo dobrej strony a same spotkanie toczone było w szybkim tempie. W pierwszej połowie tylko raz zawodnikom z pola udało sie pokonać bramkarza. w 17' Kasprzyk wyprowadził Orlika na prowadzenie. Gra naszego zespołu wyglądała bardzo dobrze. W drugiej połowie Orlik miał więcej z gry i w 44' po strzale Lankamera i dobitce Janika, piłka ponownie znalazła się w siatce gospodarzy. W 53' ładnym strzałem popisał sie Pawlak i podwyższył wynik na 3:0. W końcowych miutach na boisku pojawiło sie w naszej drużynie kilku młodszych zawodników, którzy dopiero ogrywają się, przez co drużyna Ajaksu zyskała nie co przewagę co zaowocowało zdobyciem dwóch bramek  w 63' oraz 68'. Mecz zdaniem trenerów był doskonałym sprawdzianem dla obu zespołów.

Ajaks Czestochowa 02' - Orlik Blachownia  2:3 (0:1)

0:1 - 17' Kasprzyk

0:2 - 44' Janik

0:3 - 50' Pawlak