Archiwum !

Archiwum zawiera wszystkie artykuły do dnia 31.12.2018 roku.


W niedzielę 18 listopada 2018 roku odbył się trzeci turniej z X Cyklu Ogólnopolskich Turniejów Piłki Nożnej Halowej ,,Blachownia Cup 2018".

W turnieju w którym grał rocznik 2009, wystąpiło osiem zespołów: Orlik Blachownia, Sokół Wręczyca, Maraton Waleńczów, Lot Konopiska, Sportowa Częstochowa, Akademia Sportu Sulmierzyce, Płomień Częstochowa I i II. W sumie oglądaliśmy występ 84 zawodników i zawodniczek.

Spotkania stały na dobrym poziomie i były bardzo wyrównane. Wiele trzymało w napięciu do samego końca. Na zakończenie turnieju drużyny otrzymały dyplomy, puchary i medale.

 

Pierwsze miejsce zajął zespół Sokoła Wręczyca, na drugim uplasowała się Sportowa Częstochowa a na trzecim Lot Konopiska.

 

Podopieczni Przemysława Majczyny spisali się całkiem przyzwoicie zajmując ostatecznie 4 miejsce. Jedyną porażkę odnotowaliśmy z zwycięzcą turnieju Sokołem Wręczyca.

Sokół Wręczyca – Orlik Blachownia 2:0
Płomień Częstochowa – Orlik Blachownia 1:2
Maraton Waleńczów – Orlik Blachownia 1:2
Sportowa Częstochowa – Orlik Blachownia 2:2
Lot Konopiska – Orlik Blachownia 1:1

 

 

 

 

Patronat medialny nad Turniejem sprawował portal sportowy - cz-pilka.pl oraz astar.czest.pl

 

             

 

 

                                         

Zarząd Klubu serdecznie dziękuje wszystkim rodzicom za sportowy doping i pyszne ciasta do kawiarenki klubowej, wszystkim osobom które przyczyniły się do organizacji tego turnieju.

Dziękujemy!!!

 

 

 

Skład Orlika I:

Hepner Igor, Matyja Franciszek, Przybylski Filip, Bącal Igor, Sobczak Jakub, Kałużyński Wiktor, Żabicki Wiktor, Ul Jakub, Maj Mateusz, Rakus Dawid.

Trener: Majczyna Przemysław

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wyniki turnieju:

 

 

Gr.  A

1. Płomień Częstochowa I

2. Maraton Waleńczów

3. Sokół Wręczyca

4. Orlik Blachownia

 

 

 

Płomień I-Maraton                 2:2

Sokół-Orlik                            2:0

Maraton-Sokół                       0:7

Orlik-Płomień I                      2:1

Płomień I-Sokół                     1:1

Orlik-Maraton                        2:1

 

 

Tabelka:

1.Sokół            9pkt   10:1

2.Orlik              6pkt     4:4

3.Płomień I      3pkt     4:5

4.Maraton        1pkt     3:11

 

 

 

Gr.  B

1. Płomień Częstochowa II

2. Lot Konopiska

3. Akademia Sportu Sulmierzyce

4. Sportowa Częstochowa

 

Płomień II-Lot                       1:2

AS-Sportowa                         2:0

Lot-AS                                   2:0

Sportowa-Płomień II             1:0

Płomień II-AS                        3:1

Sportowa-Lot                         3:1

 

 

Tabelka:

1.Sportowa      6pkt     4:3

2.Lot                6pkt     5:4

3.Płomień II     3pkt     4:4

4.AS                3pkt     3:5

 

 

 

Grupa srebrna:

 

Płomień I-AS                           1:1

Maraton-Płomień II                  0:2

Płomień I-Płomień II                2:1

Maraton-AS                             2:2

 

Mecze z grupy:

Płomień I-Maraton                  2:2

AS-Płomień II                          1:3

 

 

Tabelka:

1.Płomień II     6pkt     6:3

2.Płomień I      5pkt     5:4

3.Maraton        3pkt     4:6

   AS                3pkt     4:6

 

 

Grupa złota:

 

Sokół-Lot                                2:2

Orlik-Sportowa                       2:2

Sokół-Sportowa                      2:1

Orlik-Lot                                 1:1

 

Mecze z grupy:

Sokół-Orlik                             2:0

Lot-Sportowa                          1:3

 

 

Tabelka:

1.Sokół            7pkt     6:3

2.Sportowa      4pkt     6:5

3.Lot                2pkt     4:6

4.Orlik             2pkt     3:5

 

 

Klasyfikacja końcowa:

1.Sokół Wręczyca

2.Sportowa Częstochowa

3.Lot Konopiska

4.Orlik Blachownia

5.Płomień II Częstochowa

6. Płomień I Częstochowa

7.Maraton Waleńczów

   Akademia Sportu Sulmierzyce

 

 

Obraz może zawierać 2 osoby

 

Obraz może zawierać 3 osoby, boisko do koszykówki

 

Obraz może zawierać 7 osób, uśmiechnięci ludzie, ludzie stoją