Archiwum !

Archiwum zawiera wszystkie artykuły do dnia 31.12.2018 roku.

20 października grupa trampkarzy pod wodzą trenera Nowiszewskiego rozegrała mecz rewanżowy z Akademią Lubliniec. W poprzednim meczu gospodarze wygrali 1:0. Początek meczu w wykonaniu „pomarańczek” był chaotyczny. Dużo wybijania, niedokładności, niskie zaangażowanie. Goście tworzyli ciekawe akcje, dłużej utrzymywali się przy piłce co spowodowało zdobycie bramki. Na szczęście Orlik z minuty na minutę prezentował się coraz lepiej czego konsekwencją była bramka wyrównująca wynik spotkania. Po przerwie drużyna z Blachowni wyszła zdeterminowana i żądna zwycięstwa. Pomimo, że jakość akcji tworzonych przez gospodarzy ciągle była niska, to zdecydowanie lepiej wyglądała gra indywidualna. Efektywne wykorzystanie atutów szybkościowych i technicznych poszczególnych zawodników zaowocowała strzeleniem dwóch bramek. Ciągle przed tą drużyną mnóstwo pracy, szczególnie w zakresie mobilizacji do uczestnictwa w treningach. Nowiszewski podkreśla, że przy mobilizacji wszystkich zawodników w treningi i mecze, drużyna może zajść wysoko. Do końca zostały trzy kolejki w których można zawalczyć o korzystne rezultaty.

Orlik Blachownia 3 – 1 Akademia Sportowa Lubliniec