Archiwum !

Archiwum zawiera wszystkie artykuły do dnia 31.12.2018 roku.


W sobotę 1 grudnia 2018 roku zostanie rozegrany piąty turniej z Cyklu X Ogólnopolskich Turniejów Piłki Nożnej Halowej ,,Blachownia Cup 2018" dla rocznika 2004/2005, którego organizatorem jest UKS Orlik Blachownia.

 

 

W turnieju wystąpi osiem zespołów, które będą rywalizowały o miejsca.

Uroczyste otwarcie godz.8.45. Mecze turniejowe godz.9.00-14.40. Wręczenie nagród godz.14.45. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Patronat medialny nad Turniejem sprawuje portal sportowy - cz-pilka.pl oraz astar.czest.pl

 

        

 

 

W turnieju wystapią drużyny: 

1. Orlik Blachownia I

2. Orlik Blachownia II

3. Ajaks Częstochowa 

4. Stradom Częstochowa I 

5. Stradom Częstochowa II

6. UKS Raków Częstochowa

7. Zieloni Zborowskie

8. Sportowa Częstochowa

                                         

 

Zapraszamy serdecznie kibiców piłki nożnej do kibicowania wszystkim uczestnikom.

 

 

HARMONOGRAM TURNIEJU 

 

Gr.  A

1. Orlik Blachownia I

2. Sportowa Częstochowa

3. Stradom Częstochowa II

4. Zieloni Zborowskie

 

 

godz.9.00-9.15                      Orlik-Sportowa                                  :          

godz.9.17-9.32                      Stradom II-Zieloni                             :

godz.10.08-10.23                  Sportowa-Stradom II                         :

godz.10.25-10.40                  Zieloni-Orlik                                       :

godz.11.16-11.31                   Zieloni-Sportowa                               :

godz.11.33-11.48                   Orlik-Stradom II                                 :

 

 

Gr.  B

1. UKS Raków Częstochowa

2. Stradom Częstochowa I

3. Orlik Blachownia II

4. Ajaks Częstochowa

 

 

godz.9.34-9.49                       Raków-Stradom I                             :          

godz.9.51-10.06                     Orlik II-Ajaks                                     :

godz.10.42-10.57                   Stradom I-Orlik II                              :

godz.10.59-11.14                   Ajaks-Raków                                     :

godz.11.50-12.05                   Raków-Orlik II                                   :

godz.12.07-12.22                   Ajaks-Stradom I                                :

 

 

GRUPA SREBRNA

 

godz.12.24-12.39                   A3................-B4................                :

godz.12.41-12.56                   A4................-B3................                :

godz.13.32-13.47                   A3................-B3................                :

godz.13.49-14.04                   A4................-B4................                :

 

 

GRUPA ZŁOTA

 

godz.12.58-13.13                   A1................-B2................                :

godz.13.15-13.30                   A2................-B1................                :

godz.14.06-14.21                   A1................-B1................                :

godz.14.23-14.38                   A2................-A2................                :