Archiwum !

Archiwum zawiera wszystkie artykuły do dnia 31.12.2018 roku.


W nadchodzącą sobotę 17 listopada, odbędzie się drugi turniej z Cyklu X Ogólnopolskich Turniejów Piłki Nożnej Halowej ,,Blachownia Cup 2018" tym razem dla rocznika 2008, organizowany przez Nasz Klub. 

W turnieju wystąpi osiem zespołów, które będą rywalizowały o miejsca.

Uroczyste otwarcie godz.8.45. Mecze turniejowe godz.9.00-14.40. Wręczenie nagród godz.14.45. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Patronat medialny nad Turniejem sprawuje portal sportowy - cz-pilka.pl oraz astar.czest.pl

 

        

 

 

W turnieju wystapią drużyny: 

1. Orlik Blachownia 

2. Szóstka Radomsko II

3. ESBANK RAP Radomsko

4. Szóstka Radomsko I

5. Herkules Kochanowice

6. Skra Częstochowa 

7. Pogoń Kamyk

8. Orlik Blachownia II

 

                                         

 

Zapraszamy serdecznie kibiców piłki nożnej do kibicowania wszystkim uczestnikom.

 

 

HARMONOGRAM TURNIEJU 

 

Gr.  A

1. Skra Częstochowa

2. Herkules Kochanowice

3. Szóstka Radomsko I

4. Orlik Blachownia

 

 

godz.9.00-9.15                      Skra-Herkules                                  :          

godz.9.17-9.32                      Szóstka I-Orlik                                  :

godz.10.08-10.23                  Herkules-Szóstka I                           :

godz.10.25-10.40                  Orlik-Skra                                         :

godz.11.16-11.31                   Skra-Szóstka I                                 :

godz.11.33-11.48                   Orlik-Herkules                                   :

 

 

Gr.  B

1. ESBANK RAP Radomsko

2. Pogoń Kamyk

3. Szóstka Radomsko II

4. Orlik Blachownia II

 

 

godz.9.34-9.49                       RAP-Pogoń                                     :          

godz.9.51-10.06                     Szóstka II-Orlik II                             :

godz.10.42-10.57                   Pogoń-Szóstka II                             :

godz.10.59-11.14                   Orlik II-RAP                                      :

godz.11.50-12.05                   RAP-Szóstka II                                :

godz.12.07-12.22                   Orlik II-Pogoń                                   :

 

 

GRUPA SREBRNA

 

godz.12.24-12.39                   A3................-B4................                :

godz.12.41-12.56                   A4................-B3................                :

godz.13.32-13.47                   A3................-B3................                :

godz.13.49-14.04                   A4................-B4................                :

 

 

GRUPA ZŁOTA

 

godz.12.58-13.13                   A1................-B2................                :

godz.13.15-13.30                   A2................-B1................                :

godz.14.06-14.21                   A1................-B1................                :

godz.14.23-14.38                   A2................-A2................                :