Cenna wygrana młodzików w Kłobucku

W niedzielny poranek drużyna młodzików rozegrała mecz w ramach IV kolejki ligowej młodzików D2. Mecz rozpoczął się od bardzo aktywnej gry gospodarzy, jednak z biegiem czasu przejęliśmy inicjatywę i na przerwę schodziliśmy z wynikiem 2:0 dla nas. Po przerwie mecz był bardzo podobny. Znów mocny początek Znicza, jednak nasza drużyna przetrzymała napór, a sama miała jeszcze kilka sytuacji do zdobycia bramki. Mimo zwycięstwa na pewno dużo do poprawy przed drużyną. Trzeba pochwalić drużynę za walkę od początku do końca, jednak sama gra momentami pozostawiała wiele do życzenia i czeka nas dalej sporo pracy aby zachowywać więcej spokoju w operowaniu piłką.