Czwórmecz trampkarzy we Wręczycy

W minioną sobotę najstarsza młodzieżowa drużyna Orlika rozegrała mini turniej we Wręczycy Wielkiej dla rocznika 2009 i młodsi. W zawodach brały udział 4 drużyny: Maraton Waleńczów, Płomień Częstochowa, Orlik Blachownia i gospodarze Sokół Wręczyca. Mecze rozgrywano systemem "każdy z każdym" 2 razy po 25 minut. W pierwszym spotkaniu młodzi piłkarze Blachowni mimo, że przegrywali 1-0 wysoko pokonali zespół z Waleńczowa, strzelając w sumie 7 bramek. Drugi mecz z Płomieniem Czestochowa był bardzo emocjonujący i wyrównany. Co chwilę raz jedna , raz druga drużyna stwarzała sobie sytuacje bramkowe. Pomimo tego, że zawodnicy Orlika przez cały mecz "gonili wynik" to przegrywamy 4-3. Mecz ten sprawił, że piłkarze zostawiając na boisku dużo zdrowia i tracąc siły, w ostatnim spotkaniu , grając z gospodarzami zdecydowanie przespali pierwszą polowę. W niej grajliśmy sennie, wolno i ospale. W drugiej części meczu strzelamy dwie bramki, kończąc sparingowy czwórmecz porażką 2-5. W całym turnieju zagraliśmy w sumie 150 minut, spędzając sobotnie przedpołudnie w miłej sportowej rywalizacji