Młodzicy ulegają Victorii

W meczu V kolejki ligi młodzików przegrywamy na własnym boisku z Victoria Częstochowa 0:4. Jeśli chodzi o mecz to miał on dwie twarze. Pierwsza połowa fatalna w naszym wykonaniu, chłopcy wyszli na mecz bez żadnej wiary i pasji. Po przerwie jednak było już zdecydowanie lepiej i przy większym szczęściu mogliśmy pokusić się o strzelenie bramek, jednak jak to w piłce bywa "niewykorzystane sytuacje się mszczą" i to Victoria strzeliła kolejne dwie bramki. Przyjmujemy ten wynik z pokorą, gdyż chłopcy z Victorii wygrali zasłużenie, jednak rozmiar porażki nie jest do końca adekwatny do przebiegu meczu. Jesteśmy drużyną, która nie może sobie pozwolić na selekcję i jedyną drużyną w tej lidze złożoną aż z trzech roczników, dlatego naszą jedyną drogą aby dorównać do topowych częstochowskich drużyn jest ciężka, solidna, codzienna ciężka praca. Także zakasamy rękawy i mamy do kogo równać.

Orlik Blachownia - Victoria Częstochowa 0:4