Orlicy na turnieju w Bestwinie

W sobotę drużyna Orlików z rocznika 2011/12 startowała w turnieju "Szukamy piłkarskich Janków" w Bestwinie obok Bielska Białej. Startowało 20 drużyn w czterech grupach po 5 zespołów.

Zajmujemy II miejsce w grupie odnotowując dwa zwycięstwa (4:0 z LKS Sokół Hecznarowice, 4:2 z LKS Czaniec) jednym remisem(4:4 z Toszecką Akademią Piłkarską) oraz jedną porażką (0:6 z Unią Kosztowy). Po raz kolejny drużyna ma mentalne problemy których trzeba się wyzbyć. Po pierwsze drugi raz w ciągu dwóch dni prowadząc wysoko nie gramy do końca. W meczu remisowym prowadziliśmy już 4:0 aby ostatecznie zremisować. Po drugie w meczu z Unią Kosztowy przy wyniku 0:0 toczyliśmy bardzo wyrównany pojedynek, mając nawet więcej sytuacji, a w momencie gdy straciliśmy gola na 1:0 straciliśmy zupełnie chęci do gry i w ciągu 7 minut aż 5 goli. Na pewno morał z wczorajszego meczu i dzisiejszego turnieju jest prosty. Mecz się kończy po ostatnim gwizdku sędziego, nie wcześniej.

Z kronikarskiego obowiązku dodajemy iż turniej wygrała drużyna KS 94 Rachowice, która w finale pokonała 3:2 LKS Tworków. W pojedynku o trzecie miejsce Unia Kosztowy pokonała Ciężkowiankę Jaworzno 9:1. Wszystkie zespoły otrzymały pokaźnych rozmiarów pamiątkowe statuetki oraz pełne worki piłek.

 

Skład Orlika:

Włodarski Dawid, SkorupskiMateusz, Kmieć Bartosz, Dusiński Igor, Bednarek Bartosz, Mikołajczyk Dominik, Stobrawa Aleksander, Biernacki Aleksander, Ścisłowski Mikołaj

Trener: Szczypiór Przemysław