Orliki kontrolnie ze Zniczem

Kontrolny mecz rozegrała drużyna Orlików r.2010 ze Zniczem w Kłobucku. Jak zawsze pomiędzy  drużynami pojedynek był wyrównany lecz na początku Znicz wykazywał się większą skutecznością i po 9 minutach gry prowadził juz 3:0. Nasi zawodnicy choć stwarzali sytuacje podbramkowe marnowali je na potęgę. Mało było ruchu, agresywności, sporo niedokładnych podań oraz gry zespołowej. I tak wyglądała gra naszego zespołu przez całe prawie spotkanie. Dobrze w bramce radził sobie Pawlikowski, który wygrywał dużo pojedynków z zawodnikami gospodarzy. Znicz prezentował się zdecydowanie lepiej i był bardziej skuteczniejszy. Stąd w 41minucie prowadził już 7:3. W ostatnich 15 minutach meczu Orlik załapał wiatr w żagle i przejął zdecydowanie inicjatywę na boisku, czego efektem było zdobycie czterech bramek. Końcowy wynik 7:6 i wygrana Znicza. Nasz zespół pokazał ze grać potrafi jednak koncentracja i styl w tym pojedynku była widoczna tylko w końcówce meczu. Jest to napewno dobra lekcja dla naszej młodej drużyny.

Znicz Kłobuck - Orlik Blachownia 7:6 (4:2)