Ostrowy górą

W kolejnym spotkaniu sezonu 2021/2022 drużyna trampkarzy z rocznika 2008/2009 podejmowała na własnym boisku zespół Naprzodu Ostrowy. Ponieważ obie drużyny reprezentują podobny poziom, mecz od początku był bardzo wyrównany. Przez pierwszą część spotkania zespół Orlika posiadał lekką przewagę w polu. W tym czasie krótkimi podaniami staraliśmy się zdobywać teren, jednak pod bramką gości albo brakowało ostatniego dogrania, albo strzały były bardzo anemiczne. Zespół z Ostrów cały mecz grał długą piłkę na swojego lewoskrzydłowego, który, górując nad naszymi zawodnikami warunkami fizycznymi i szybkością strzelił pierwszą bramkę. Po przerwie w dalszym ciągu posiadaliśmy przewagę w polu, grając częściej skrzydłami. Decydujący moment meczu miał miejsca w 45 minucie. Po zagraniu ręką w polu karnym, sędzia dyktuje rzut karny dla zawodników Blachownii. Niestety Wiktor Kałużyński trafia w supek. Chwilę później kolejne długie zagranie na lewe skrzydło i w sytacji sam na sam tracimy drugiego gola. W końcówce spotkania jeszcze Jacek Pawlikowski będąc w sytuacji 1-1 z bramkarzem gości podaje mu piłkę prosto do rąk. Podsumowując, należy stwierdzić, że choć rozegraliśmy najlepsze spotkanie na jesień to nie udało się zdobyć nawet bramki.

Orlik Blachownia - Naprzód Ostrowy 0:2 (0:1)

Pawlikowski Jacek (br) - Przybylski Filip, Dębski Oliwier, Radzioch Konrad, Bryła Ksawery, Rakus Dawid, Białas Dawid, Jerzowski Jakub, replica Rolex Day Date, Drogosz Jakub, Kałużyński Wiktor, Zioło Filip, Maj Mateusz, Pawlak Oskar, Pawlikowski Paweł

Trener: Furmanek Maciej