Porażka młodzików z Płomieniem

W zaległym meczu III kolejki młodszych młodzików D2, ulegamy na własnym boisku Płomieniowi Częstochowa 0:3. Mecz zaczął się naszym bardzo dobrym pressingiem, zespół Płomienia w pierwszych 10 minutach nie mógł wyjść z własnej połowy boiska. Niestety poza odbiorami pressing ten nie przyniósł nam dogodnych sytuacji bramkowych. Graliśmy jednak w tym meczu bardzo dobrze w grze obronnej i gola tracimy...po rzucie różnym. Druga połowa to bardzo podobny przebieg, znów dobra gra w obronie i znów gol stracony...po rzucie różnym. Trzecia bramka wpadła w końcówce spotkania po kontrze gości, gdyż goniąc wynik naturalną koleją rzeczy jest to, że zbytnio się "odkryliśmy". Mimo porażki trzeba powiedzieć szczerze, że chłopcy zostawili dużo zdrowia i serca na boisku. Brakło koncentracji i krycia przy rzutach różnych oraz trochę więcej jakości z przodu. Ale pracujemy dalej, nie poddajemy się i czekamy na kolejne mecze, w tym rewanż z Płomieniem.

Orlik Blachownia - Płomień Częstochowa 0:3

Majcherczyk Emil, Kusiński Bartosz, Ścisłowski Mikołaj, Stobrawa Aleksander, Pawlikowski Paweł, Haładaj Szymon, Brymora Borys, Pasieka Łukasz, Pawlak Oskar, Kmieć Bartosz

Trener: Szczypiór Przemysław