Porażka trampkarzy w Hucie Starej

W ramach kolejnej rundy spotkań sezonu 2021/2022 drużyna trampkarzy z rocznika 2008/2009 udała się na mecz do Huty Starej. Wąska kadra, wyjazdy i kontuzje, sprawiły, że musieliśmy wspomóc się zawodnikami z rocznika 2010. Od początku gospodarze, górujący nad nami warunkami fizycznymi przejęli inicjatywę na boisku. Pomimo straty w 15 minucie bramki po szybkiej kontrze Wiktor Kałużyński strzela wyrównującego gola. W dalszej części spotkania tracimy 3 bramki po rzutach rożnych, w których przewaga wzrostowa zawodników Olimpii była miażdżąca. Pod koniec pierwszej połowy Dawid Białas trafia do siatki na 4-2. W drugiej części spotkania gospodarze strzelają jeszcze 4 bramki, my odpowiadamy golem najmłodszego na boisku Oskara Pawlaka. Podsumowując, wygrał zespół lepszy, ale młodzi zawodnicy Orlika zagrali odważnie, z walką i przede wszystkim nie na stojąco.

Olimpi Huta Stara - Orlik Blachownia 8:3 (4:2)