Przegrana trampkarzy w Kłobucku

W rundzie rewanżowej trampkarze Orlika rocznik 2008/2009 w swoim pierwszym meczu zmierzyli się w Kłobucku z miejscowym Zniczem. Po wysokiej i bezdyskusyjnej porażce w Blachowni, zdecydowanym faworytem meczu była miejscowa drużyna, która pod względem warunków fizycznych a także indywidualnych umiejętności zawodników zdecydowanie przerasta nasz zespół. Jechaliśmy więc po naukę, która z czasem powinna przynieść efekty. Pomimo przegranej w znacznych rozmiarach, zawodnicy Orlika zaprezentowali się z dobrej strony na tyle ile w obecnym stanie są pokazać, zawodnicy grali ambitnie i walczyli do ostatnich minut meczu. Duże brawa za mecz zebrał nasz bramkarz, który swoimi interwencjami ratował drużynę w beznadziejnych sytuacjach. W pierwszej połowie gospodarze z regularnością trafiali do naszej bramki i do połowy prowadzili już 8:0. W drugiej połowie ta sztuka udała im się jeszcze cztery razy. Znicz wygrał jak najbardziej zasłużenie będąc zespołem zdecydowanie lepszym i dojrzalszym w grze. Dla naszych zawodników słowa pochwały za ,,chęci,, i ,, zaangażowanie,,. Drużyna w tym meczu grała już z nowym trenerem, który swoje obowiązki przejął na początku tygodnia. Przed drużyną Orlika sporo pracy a na efekty musimy trochę poczekać.

Znicz Kłobuck - Orlik Blachownia 12:0 (8:0)

Biały Dawid, Kałużyński Wiktor, Dębski Oliwier, Czerkieski Antoni, Zioło Filip, Przybylski Filip, Pawlikowski Jacek, Maj Mateusz, Radzioch Konrad, Bryła Ksawery, Rakus Dawid

Trener: Jędraszczyk Leszek, Lankamer Piotr