Remis seniorów na Lorecie

Trzeci sparing Orlika zakończony remisem, który z przebiegu meczu można uznać za sprawiedliwy, choć w zawodnikach pozostał duży niedosyt. Pierwsza połowa to gra błędów. Tak padają bramki dla gospodarzy jak i naszej drużyny. W drugiej odsłonie prowadząc 3:1 po prostych błędach pozwalamy przeciwnikowi rozwinąć skrzydła i znów mamy remis. W ostatnich 15 minutach gra przenosiła się od jednej do drugiej bramki omijając środek boiska. Dwie ostatnie bramki padają w 5 końcowych minutach meczu.

Okazje do rehabilitacji będą dwie: w środę podejmujemy Lot Konopiska a w niedzielę jedziemy do Myszkowa na sparing z rezerwami MKS Myszków.

Skra Częstochowa B1 – Orlik Blachownia 4:4 (1:1)

Bramki:

Ratajczak 2, Klusek, Błaszczyk

Pyda Juliusz – Próba Jakub, Leśniczek Łukasz, Lipnicki Jakub, Boroń Kacper, Trajdos Rafał, Klusek Marcin, Pawlak Kacper, Warocki Jakub, Koszownik Paweł, Ratajczak Krystian oraz Błaszczyk Mariusz, Zawodnik Testowany, Nowak Jan, Lankamer Marcel

Trener: Jelonek Michał