Szalona druga połowa orlików

W meczu XIII kolejki ligi orlików wygrywamy z KS Panki 9:7. Drużynie należą się ogromne brawa, bo odwrócili losy meczu z wyniku aż 3:7 dla gości. Aczkolwiek nie byłoby to konieczne, gdyby zagrali pierwszą połowę na swoim normalnym poziomie. Największą naszą bolączką w pierwszej połowie była gra w obronie. Zbyt łatwo i bez żadnej walki oddawaliśmy pole rywalom, którzy wykorzystali praktycznie każdą sytuację, jaką daliśmy im stworzyć. W przerwie mocna rozmowa na ten temat oraz skorygowanie ustawienia, aby łatwiej było pokryć przeciwnika jeden na jeden, gdyż zespół z Panek ograniczał się jedynie do prostych środków i grał długie podania i próbował zbierać drugie piłki, także było to konieczne. Potem to już koncert naszej ekipy i strzelenie sześciu bramek z rzędu bez straty żadnego. Trzy punkty zostają w Blachowni. Brawa za "powrót z dalekiej podróży" i nagana za fatalne nastawienie mentalne w pierwszej połowie.

Orlik Blachownia - KS Panki 9:7