Wygrana młodzików

W meczu IV kolejki III ligi wojewódzkiej młodzika młodszego pokonujemy Akademię Sportową Lubliniec 3:1. Do przerwy jednak nie było tak kolorowo. Znów na to wpływ miała mentalność, nad którą cały czas musimy dużo, dużo i więcej pracować. Zbyt luźne podejście i niestety trochę zlekceważenie przeciwnika,co jest niewybaczalne w każdym sporcie, na każdym poziomie spowodowało, że na przerwę schodziliśmy przegrywając 1:0. W przerwie poważna rozmowa z Trenerem na wyżej wymienione tematy i zupełnie odmieniona drużyna, która już w 20 sekundzie mogła wyrównać. Zaczęliśmy lepiej rozgrywać, lepiej bronić, zbieraliśmy drugie piłki, a nade wszystko było widać mentalność zwycięzców, bo przez całe trzydzieści minut dążyliśmy do zwycięstwa. Nagana dla chłopców za przedmeczowe nastawienie, brawa za zmianę nastawienia w przerwie. Kolejny mecz, kolejna nauka. Tym razem mottem tego meczu będzie jeden z ulubionych powiedzeń Trenera Przemka: "Żadnego meczu nie da się wygrać przed meczem, a każdy można przegrać."

Orlik Blachownia - Akademia Sportowa Lubliniec 3:1 (0:1)