Z liderem u siebie

W ostatniej kolejce ligowej trampkarzy C2 do Blachowni na mecz z Orlikiem, zawitała drużyna lidera Zieloni Żarki. W porównaniu do pierwszego meczu w Żarkach gdzie doznaliśmy sromotnej przegranej, toczone teraz spotkanie miało zupełnie inny przebieg. W grze naszego zespołu była widoczna zdecydowanie poprawa, co też bardzo wpłynęło na wynik meczu, choć i tym razem wygrali ponownie goście 5:3. W pierwszej połowie nasi zawodnicy mieli cztery doskonałe sytuacje na zdobycie bramki jednak piłka po oddanych strzałach nie lądowała w siatce rywala. Żarki były bardziej skuteczne co potwierdziły zdobyciem trzech goli. Pod koniec pierwszej połowy Orlik zdobył bramkę i zmniejszył rozmiary porażki. Druga połowa zakończyła się zdobyciem dwóch bramek z obu stron a sytuacji na kolejne gole było kilka. Ostatecznie mecz zakończył się przegraną różnicą dwóch bramek. Nasz zespół tanio skóry nie sprzedał i mocno przeciwstawił się liderowi. Przy dalszej dobrej pracy na treningach, realne stanie się aby z tak silnymi drużynami zacząć powoli wygrywać.

Orlik Blachownia - Zieloni Żarki 5:3

Majcherczyk Emil, Radzioch Konrad, Krawczyk Borys, Krygier Kacper, Kobiela Bartosz, Klepacz Igor, Kałużyński Wiktor, Janusz Jakub, Drogosz Jakub, Dębski Oliwier, Bryła Ksawery, Rakus Dawid, Ścisłowski Mikołaj, Kwiatkowski Dawid

Trener: Jędraszczyk Leszek