Żacy na turnieju we Wręczycy

Trzy drużyny żaków Orlika Blachownia grały we Wręczycy.

W dniu 05-06 przy bardzo dobrej pogodzie odbył się we Wręczycy turniej piłkarski dla roczników 2013 i 2015. W kategorii 2013 i młodsi wystąpiły dwie drużyny Orlika Blachownia. Jeden zespół złożony z chłopców rocznika 2013 i drugi zespół składający się z chłopców z rocznika 2014. Każda drużyna rozegrała w sumie 7 meczy po 16 minut. W końcowym podsumowaniu nasza młodsza ekipa zajęła 5 miejsce na 12 zespołów mając szanse nawet na wejście do czwórki najlepszych przegrywając mecz o awans z drużyną z Wręczycy nie będąc wcale gorszą drużyną. Niestety dużo słabiej poszło naszym chłopcom z rocznika 2013, którzy zajęli w końcowej klasyfikacji 7 miejsce, co na pewno nie odzwierciedla ich umiejętności o czym świadczy fakt stoczenia równorzędnego boju ze zwycięzcą turnieju. Niestety ilość niewykorzystanych sytuacji bramkowych przez naszą drużynę była katastrofalnie duża co powodowało dużo nerwowość w grze naszej drużyny i końcowy rezultat niestety jest zdecydowanie poniżej oczekiwań i umiejętności tej drużyny. Niestety problemy z niewykorzystywanymi w dużej ilości sytuacjami bramkowymi powtarzają się bardzo często w przypadku tej drużyny i na pewno trzeba będzie poświęcić więcej czasu na treningach temu elementowi gry.

Orlik Blachownia r. 2013 wystąpił w składzie :

Toll Kamil, Gajzner Antoni, Gurtowski Kacper, Jeziorowski Kacper, Matlak Jan, Cierpiał Oliwier

Orlik Blachownia r. 2014 grał w składzie :

Karońska Julia, Golba Jan, Olejniczak Roksana, Gawęda Aleksander, Karoński Alan, Mirowski Fabian, Bilik Krzysztof

Trener Grzegorz Dawidson

W dniu 05-06 na turniej piłkarski rocznika 2015 i młodsi udała się nasza drużyna Orlika Blachownia. W sumie nasi najmłodsi zawodnicy rozegrali 7 meczy po !6 minut i można powiedzieć, że zaprezentowali się z jak najlepszej strony walcząc z każdym przeciwnikiem do ostatniej minuty i strzelając wiele pięknych bramek. Na zakończenie turnieju każdy z zawodników dostał pamiątkowy medal i myślę, że z zadowoleniem będą wspominać tą imprezę