Zielonych rewanż

W piątek 03-06 nasza drużyna rocznik 2013 rozegrała kolejny mecz w ramach ligi orlika młodszego. Tym razem gościliśmy na naszym obiekcie drużynę LKS Zieloni Żarki, z którą w pierwszym meczu w Żarkach stoczyliśmy zacięty i wyrównany mecz. Tym razem, pomimo wzmocnienia składu drużyny trzema chłopcami z rocznika 2012 przewaga drużyny gości była bardzo duża i trwała przez cały mecz. Czy przewaga naszych rywali wynikała z innego ich składu, czy też nasi zawodnicy zagrali zdecydowanie słabiej i brak Olka Stobrawy, który wystąpił w pierwszym meczu tak mocno dał się nam we znaki to trudno powiedzieć, pewnie wszystko po części, w każdym razie przewaga drużyny przyjezdnej była bardzo duża i w tym meczu niewiele mieliśmy do powiedzenia. Rywale grali zdecydowanie szybciej, prostymi podaniami na naszą połowę otwierali sobie pozycje pod naszą bramką, natomiast my próbując konstruować akcje od obrońcy mieliśmy z tym spore problemy i przy okazji popełnialiśmy sporo błędów, które przeciwnicy bezbłędnie wykorzystywali. Jako trener mam nadzieję, że drużyna rąk nie załamie i potraktuje ten mecz jako kolejne doświadczenie piłkarskie, tym bardziej, że w ponad połowie składu nasza drużyna grała chłopcami młodszymi co też było widać i dało się odczuć podczas meczu.